Kim jestem

Dzień dobry :)

Nazywam się Ewa Kujawa, jestem coachem, doradcą i hipnoterapeutą.

Fascynuje mnie  Człowiek jako istota o nieograniczonych możliwościach.  Interesuję się wszystkim co jest związane z rozwojem osobistym i szeroko rozumianą zmianą.

Dla mnie ROZWÓJ to możliwość wyboru. To świadomość celu i dążenie do jego realizacji. To pokonywanie zahamowań, lęków, starych przyzwyczajeń. To odkrywanie nowych sposobów działania, nowych możliwości i realizacja marzeń.

Od zawsze pasjonowałam się ludźmi, motywami ich działania oraz sposobami reagowania na różnego rodzaju przeszkody/ zwroty wypadków/zakręty/wyzwania jakie stawia na Ich drodze życie.

W swojej ponad 15-letniej pracy w dużych Firmach zastanawiałam się nad wpływem, jaki na pracownika ma jakość zarządzania w organizacji. Co powoduje, że ludziom „chce się” pracować. Dlaczego w wielu firmach, które na zewnątrz są odbierane jako wysoko rozwinięte i profesjonalne – pracują nieszczęśliwi ludzie?

To pytanie skłoniło mnie do zadania następnego: dlaczego nieszczęśliwi (w swojej pracy) ludzie, tkwią w niej pogrążając się w apatii i poczuciu bezsensu? Co ich trzyma w tym miejscu?

Sama byłam takim nieszczęśliwym człowiekiem i nie widziałam wyjścia z tej sytuacji. Czułam się wypalona, zniechęcona i ….. niedoceniana. Z drugiej strony – moje życie prywatne też nie szczędziło mi „wyzwań”….  Szukałam pomocy, starałam się odnaleźć sens życia i znaleźć swoje cele. Zaczęłam czytać książki o rozwoju osobistym, potem zdobytą wiedzę teoretyczną pogłębiałam uczestnicząc w licznych kursach i warsztatach rozwojowych. Pojawili się pierwsi Klienci – głownie koleżanki, koledzy i koleżanki koleżanek….., na których „testowałam” zdobyte umiejętności. Nadal jednak traktowałam te działania jako hobby i oderwanie się od codzienności.

W końcu postanowiłam coś zmienić! Odeszłam z pracy „na etat” i założyłam własną firmę zajmującą się promowaniem nieustawicznego poszukiwania i ROZWOJU.

Przeczytałam taką sekwencję: „Kto się nie rozwija – umiera”. Zgadzam się z nią w 200 %! Nie chodzi tu o fizyczną śmierć oczywiście. Chodzi o śmierć intelektualną, duchową, społeczną.

Zmiana, praca nad sobą, nad realizacją swoich celów i marzeń wymaga czasu i przypomina podróż. Chcę i potrafię Ci towarzyszyć w tej podróży – zapraszam do współpracy :)

Ukończyłam certyfikowane kursy:

  • Certyfikowany kurs coachingu ICC (International Coaching Community)
  • PRAKTYK NLP z American Board of NLP oraz PRAKTYK TLT (Time Line Therapy czyli Terapia Linii Czasu™ ),
  • MASTER NLP z American Board of NLP oraz MASTER TLT,
  • Zawodowy Kurs Hipnozy Energetycznej.

Mam ukończone studia podyplomowe  z zakresu Zarządzania Zasobami Ludzkimi oraz „Szkoleniowców i trenerów wewnętrznych”.

Moją misją jest wspieranie ludzi w realizacji ich celów i marzeń oraz w pokonywaniu „wyzwań” jakie stawia przez nami życie.

Zapraszam!

Pozdrawiam

Ewa Kujawa

Jedna myśl nt. „Kim jestem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *