Kim jestem

Dzień dobry :)

Nazywam się Ewa Kujawa, jestem coachem, doradcą i hipnoterapeutą.

Fascynuje mnie  Człowiek jako istota o nieograniczonych możliwościach.  Interesuję się wszystkim co jest związane z rozwojem osobistym i szeroko rozumianą zmianą.

Dla mnie ROZWÓJ to możliwość wyboru. To świadomość celu i dążenie do jego realizacji. To pokonywanie zahamowań, lęków, starych przyzwyczajeń. To odkrywanie nowych sposobów działania, nowych możliwości i realizacja marzeń.

Od zawsze pasjonowałam się ludźmi, motywami ich działania oraz sposobami reagowania na różnego rodzaju przeszkody/ zwroty wypadków/zakręty/wyzwania jakie stawia na Ich drodze życie.

W swojej ponad 15-letniej pracy w dużych Firmach zastanawiałam się nad wpływem, jaki na pracownika ma jakość zarządzania w organizacji. Co powoduje, że ludziom „chce się” pracować. Dlaczego w wielu firmach, które na zewnątrz są odbierane jako wysoko rozwinięte i profesjonalne – pracują nieszczęśliwi ludzie?

To pytanie skłoniło mnie do zadania następnego: dlaczego nieszczęśliwi (w swojej pracy) ludzie, tkwią w niej pogrążając się w apatii i poczuciu bezsensu? Co ich trzyma w tym miejscu?

Sama byłam takim nieszczęśliwym człowiekiem i nie widziałam wyjścia z tej sytuacji. Czułam się wypalona, zniechęcona i ….. niedoceniana. Z drugiej strony – moje życie prywatne też nie szczędziło mi „wyzwań”….  Szukałam pomocy, starałam się odnaleźć sens życia i znaleźć swoje cele. Zaczęłam czytać książki o rozwoju osobistym, potem zdobytą wiedzę teoretyczną pogłębiałam uczestnicząc w licznych kursach i warsztatach rozwojowych. Pojawili się pierwsi Klienci – głownie koleżanki, koledzy i koleżanki koleżanek….., na których „testowałam” zdobyte umiejętności. Nadal jednak traktowałam te działania jako hobby i oderwanie się od codzienności.

W końcu postanowiłam coś zmienić! Odeszłam z pracy „na etat” i założyłam własną firmę zajmującą się promowaniem nieustawicznego poszukiwania i ROZWOJU.

Przeczytałam taką sekwencję: „Kto się nie rozwija – umiera”. Zgadzam się z nią w 200 %! Nie chodzi tu o fizyczną śmierć oczywiście. Chodzi o śmierć intelektualną, duchową, społeczną.

Zmiana, praca nad sobą, nad realizacją swoich celów i marzeń wymaga czasu i przypomina podróż. Chcę i potrafię Ci towarzyszyć w tej podróży – zapraszam do współpracy :)

Ukończyłam certyfikowane kursy:

  • Certyfikowany kurs coachingu ICC (International Coaching Community)
  • PRAKTYK NLP z American Board of NLP oraz PRAKTYK TLT (Time Line Therapy czyli Terapia Linii Czasu™ ),
  • MASTER NLP z American Board of NLP oraz MASTER TLT,
  • Zawodowy Kurs Hipnozy Energetycznej.

Mam ukończone studia podyplomowe  z zakresu Zarządzania Zasobami Ludzkimi oraz „Szkoleniowców i trenerów wewnętrznych”.

Moją misją jest wspieranie ludzi w realizacji ich celów i marzeń oraz w pokonywaniu „wyzwań” jakie stawia przez nami życie.

Zapraszam!

Pozdrawiam

Ewa Kujawa

Jedna myśl nt. „Kim jestem

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *